conti_spz1650cl
conti_spz1650cl_2
conti_spz1650cl
conti_spz1650cl_2
CONTI SPZ1650CL powerspan v-belt 1650 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1650
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1650 mm
  • Inside length: 1612 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671095
  • Supplier number: CONTI SPZ1650CL
Length
1650
Width
10 mm
Reference length ld
1650 mm
Inside length
1612 mm