conti_spz1587cl
conti_spz1587cl_2
conti_spz1587cl
conti_spz1587cl_2
CONTI SPZ1587CL powerspan v-belt 1587 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1587
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1587 mm
  • Inside length: 1549 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653770
  • Supplier number: CONTI SPZ1587CL
Length
1587
Width
10 mm
Reference length ld
1587 mm
Inside length
1549 mm