conti_spz1487cl
conti_spz1487cl_2
conti_spz1487cl
conti_spz1487cl_2
CONTI SPZ1487CL powerspan v-belt 1487 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1487
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1487 mm
  • Inside length: 1449 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653732
  • Supplier number: CONTI SPZ1487CL
Length
1487
Width
10 mm
Reference length ld
1487 mm
Inside length
1449 mm