conti_spz1250cl
conti_spz1250cl_2
conti_spz1250cl
conti_spz1250cl_2
CONTI SPZ1250CL powerspan v-belt 1250 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1250
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1250 mm
  • Inside length: 1212 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653602
  • Supplier number: CONTI SPZ1250CL
Length
1250
Width
10 mm
Reference length ld
1250 mm
Inside length
1212 mm