conti_spz1087cl
conti_spz1087cl_2
conti_spz1087cl
conti_spz1087cl_2
CONTI SPZ1087CL powerspan v-belt 1087 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1087
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1087 mm
  • Inside length: 1049 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653541
  • Supplier number: CONTI SPZ1087CL
Length
1087
Width
10 mm
Reference length ld
1087 mm
Inside length
1049 mm