conti_spz1060cl
conti_spz1060cl_2
conti_spz1060cl
conti_spz1060cl_2
CONTI SPZ1060CL powerspan v-belt 1060 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1060
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1060 mm
  • Inside length: 1022 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653527
  • Supplier number: CONTI SPZ1060CL
Length
1060
Width
10 mm
Reference length ld
1060 mm
Inside length
1022 mm