conti_spz1047cl
conti_spz1047cl_2
conti_spz1047cl
conti_spz1047cl_2
CONTI SPZ1047CL powerspan v-belt 1047 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1047
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1047 mm
  • Inside length: 1009 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653503
  • Supplier number: CONTI SPZ1047CL
Length
1047
Width
10 mm
Reference length ld
1047 mm
Inside length
1009 mm