conti_spz1047cl
conti_spz1047cl_2
conti_spz1047cl
conti_spz1047cl_2
CONTI SPZ1047CL powerspan v-riem 1047 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1047
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1047 mm
  • Binnenlengte Li: 1009 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653503
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1047CL
Lengte
1047
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1047 mm
Binnenlengte li
1009 mm