conti_spc6300cl
conti_spc6300cl_2
conti_spc6300cl
conti_spc6300cl_2
CONTI SPC6300CL powerspan v-belt 6300 x 22 mm black
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Length: 6300
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 6300 mm
  • Inside length: 6216 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817659093
  • Supplier number: CONTI SPC6300CL
Length
6300
Width
22 mm
Reference length ld
6300 mm
Inside length
6216 mm