conti_spc6300cl
conti_spc6300cl_2
conti_spc6300cl
conti_spc6300cl_2
CONTI SPC6300CL powerspan v-riem 6300 x 22 mm zwart
  • Lengte: 6300
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 6300 mm
  • Binnenlengte Li: 6216 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817659093
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC6300CL
Lengte
6300
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
6300 mm
Binnenlengte li
6216 mm