conti_spb4750cl
conti_spb4750cl_2
conti_spb4750cl
conti_spb4750cl_2
CONTI SPB4750CL powerspan v-belt 4750 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 4750
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 4750 mm
  • Inside length: 4690 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817656139
  • Supplier number: CONTI SPB4750CL
Length
4750
Width
17 mm
Reference length ld
4750 mm
Inside length
4690 mm