conti_spb3450cl
conti_spb3450cl_2
conti_spb3450cl
conti_spb3450cl_2
CONTI SPB3450CL powerspan v-belt 3450 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3450
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 3450 mm
  • Inside length: 3390 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817656023
  • Supplier number: CONTI SPB3450CL
Length
3450
Width
17 mm
Reference length ld
3450 mm
Inside length
3390 mm