conti_spb2840cl
conti_spb2840cl_2
conti_spb2840cl
conti_spb2840cl_2
CONTI SPB2840CL powerspan v-belt 2840 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2840
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2840 mm
  • Inside length: 2780 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655941
  • Supplier number: CONTI SPB2840CL
Length
2840
Width
17 mm
Reference length ld
2840 mm
Inside length
2780 mm