conti_spb2840cl
conti_spb2840cl_2
conti_spb2840cl
conti_spb2840cl_2
CONTI SPB2840CL powerspan v-riem 2840 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2840
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2840 mm
  • Binnenlengte Li: 2780 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655941
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2840CL
Lengte
2840
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2840 mm
Binnenlengte li
2780 mm