conti_spb2650cl
conti_spb2650cl_2
conti_spb2650cl
conti_spb2650cl_2
CONTI SPB2650CL powerspan v-belt 2650 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2650
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2650 mm
  • Inside length: 2590 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655927
  • Supplier number: CONTI SPB2650CL
Length
2650
Width
17 mm
Reference length ld
2650 mm
Inside length
2590 mm