conti_spb2650cl
conti_spb2650cl_2
conti_spb2650cl
conti_spb2650cl_2
CONTI SPB2650CL powerspan v-riem 2650 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2650
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2650 mm
  • Binnenlengte Li: 2590 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655927
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2650CL
Lengte
2650
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2650 mm
Binnenlengte li
2590 mm