conti_spb2600cl
conti_spb2600cl_2
conti_spb2600cl
conti_spb2600cl_2
CONTI SPB2600CL powerspan v-belt 2600 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2600
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2600 mm
  • Inside length: 2540 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655910
  • Supplier number: CONTI SPB2600CL
Length
2600
Width
17 mm
Reference length ld
2600 mm
Inside length
2540 mm