conti_spb2600cl
conti_spb2600cl_2
conti_spb2600cl
conti_spb2600cl_2
CONTI SPB2600CL powerspan v-riem 2600 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2600
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2600 mm
  • Binnenlengte Li: 2540 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655910
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2600CL
Lengte
2600
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2600 mm
Binnenlengte li
2540 mm