conti_spb2530cl
conti_spb2530cl_2
conti_spb2530cl
conti_spb2530cl_2
CONTI SPB2530CL powerspan v-belt 2530 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2530
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2530 mm
  • Inside length: 2470 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655873
  • Supplier number: CONTI SPB2530CL
Length
2530
Width
17 mm
Reference length ld
2530 mm
Inside length
2470 mm