conti_spb2430cl
conti_spb2430cl_2
conti_spb2430cl
conti_spb2430cl_2
CONTI SPB2430CL powerspan v-belt 2430 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2430
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2430 mm
  • Inside length: 2370 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655859
  • Supplier number: CONTI SPB2430CL
Length
2430
Width
17 mm
Reference length ld
2430 mm
Inside length
2370 mm