conti_spb2430cl
conti_spb2430cl_2
conti_spb2430cl
conti_spb2430cl_2
CONTI SPB2430CL powerspan v-riem 2430 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2430
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2430 mm
  • Binnenlengte Li: 2370 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655859
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2430CL
Lengte
2430
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2430 mm
Binnenlengte li
2370 mm