conti_spb2280cl
conti_spb2280cl_2
conti_spb2280cl
conti_spb2280cl_2
CONTI SPB2280CL powerspan v-belt 2280 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2280
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2280 mm
  • Inside length: 2220 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655811
  • Supplier number: CONTI SPB2280CL
Length
2280
Width
17 mm
Reference length ld
2280 mm
Inside length
2220 mm