conti_spb2210cl
conti_spb2210cl_2
conti_spb2210cl
conti_spb2210cl_2
CONTI SPB2210CL powerspan v-belt 2210 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2210
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2210 mm
  • Inside length: 2150 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817667166
  • Supplier number: CONTI SPB2210CL
Length
2210
Width
17 mm
Reference length ld
2210 mm
Inside length
2150 mm