conti_spb2020cl
conti_spb2020cl_2
conti_spb2020cl
conti_spb2020cl_2
CONTI SPB2020CL powerspan v-belt 2020 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2020
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2020 mm
  • Inside length: 1960 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655279
  • Supplier number: CONTI SPB2020CL
Length
2020
Width
17 mm
Reference length ld
2020 mm
Inside length
1960 mm