conti_spb1700cl
conti_spb1700cl_2
conti_spb1700cl
conti_spb1700cl_2
CONTI SPB1700CL powerspan v-belt 1700 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1700
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1700 mm
  • Inside length: 1640 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655217
  • Supplier number: CONTI SPB1700CL
Length
1700
Width
17 mm
Reference length ld
1700 mm
Inside length
1640 mm