conti_spb1400cl
conti_spb1400cl_2
conti_spb1400cl
conti_spb1400cl_2
CONTI SPB1400CL powerspan v-belt 1400 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1400
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1400 mm
  • Inside length: 1340 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670784
  • Supplier number: CONTI SPB1400CL
Length
1400
Width
17 mm
Reference length ld
1400 mm
Inside length
1340 mm