conti_spb1400cl
conti_spb1400cl_2
conti_spb1400cl
conti_spb1400cl_2
CONTI SPB1400CL powerspan v-riem 1400 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1400
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1400 mm
  • Binnenlengte Li: 1340 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670784
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1400CL
Lengte
1400
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1400 mm
Binnenlengte li
1340 mm