conti_spa4000cl
conti_spa4000cl_2
conti_spa4000cl
conti_spa4000cl_2
CONTI SPA4000CL powerspan v-belt 4000 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 4000
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 4000 mm
  • Inside length: 3954 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664691
  • Supplier number: CONTI SPA4000CL
Length
4000
Width
13 mm
Reference length ld
4000 mm
Inside length
3954 mm