conti_spa3082cl
conti_spa3082cl_2
conti_spa3082cl
conti_spa3082cl_2
CONTI SPA3082CL powerspan v-belt 3082 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3082
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 3082 mm
  • Inside length: 3036 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671422
  • Supplier number: CONTI SPA3082CL
Length
3082
Width
13 mm
Reference length ld
3082 mm
Inside length
3036 mm