conti_spa3082cl
conti_spa3082cl_2
conti_spa3082cl
conti_spa3082cl_2
CONTI SPA3082CL powerspan v-riem 3082 x 13 mm zwart
  • Lengte: 3082
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 3082 mm
  • Binnenlengte Li: 3036 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671422
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA3082CL
Lengte
3082
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
3082 mm
Binnenlengte li
3036 mm