conti_spa2650cl
conti_spa2650cl_2
conti_spa2650cl
conti_spa2650cl_2
CONTI SPA2650CL powerspan v-belt 2650 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2650
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2650 mm
  • Inside length: 2604 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817685337
  • Supplier number: CONTI SPA2650CL
Length
2650
Width
13 mm
Reference length ld
2650 mm
Inside length
2604 mm