conti_spa2650cl
conti_spa2650cl_2
conti_spa2650cl
conti_spa2650cl_2
CONTI SPA2650CL powerspan v-riem 2650 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2650
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2650 mm
  • Binnenlengte Li: 2604 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817685337
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2650CL
Lengte
2650
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2650 mm
Binnenlengte li
2604 mm