conti_spa2532cl
conti_spa2532cl_2
conti_spa2532cl
conti_spa2532cl_2
CONTI SPA2532CL powerspan v-belt 2532 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2532
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2532 mm
  • Inside length: 2486 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665438
  • Supplier number: CONTI SPA2532CL
Length
2532
Width
13 mm
Reference length ld
2532 mm
Inside length
2486 mm