conti_spa2132cl
conti_spa2132cl_2
conti_spa2132cl
conti_spa2132cl_2
CONTI SPA2132CL powerspan v-belt 2132 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2132
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2132 mm
  • Inside length: 2086 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664714
  • Supplier number: CONTI SPA2132CL
Length
2132
Width
13 mm
Reference length ld
2132 mm
Inside length
2086 mm