conti_spa2032cl
conti_spa2032cl_2
conti_spa2032cl
conti_spa2032cl_2
CONTI SPA2032CL powerspan v-belt 2032 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2032
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2032 mm
  • Inside length: 1986 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817664486
  • Supplier number: CONTI SPA2032CL
Length
2032
Width
13 mm
Reference length ld
2032 mm
Inside length
1986 mm