conti_spa2032cl
conti_spa2032cl_2
conti_spa2032cl
conti_spa2032cl_2
CONTI SPA2032CL powerspan v-riem 2032 x 13 mm zwart
  • Lengte: 2032
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 2032 mm
  • Binnenlengte Li: 1986 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817664486
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA2032CL
Lengte
2032
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
2032 mm
Binnenlengte li
1986 mm