conti_spa2000cl
conti_spa2000cl_2
conti_spa2000cl
conti_spa2000cl_2
CONTI SPA2000CL powerspan v-belt 2000 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2000
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 2000 mm
  • Inside length: 1954 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655026
  • Supplier number: CONTI SPA2000CL
Length
2000
Width
13 mm
Reference length ld
2000 mm
Inside length
1954 mm