conti_spa1800cl
conti_spa1800cl_2
conti_spa1800cl
conti_spa1800cl_2
CONTI SPA1800CL powerspan v-belt 1800 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1800
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1800 mm
  • Inside length: 1754 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654999
  • Supplier number: CONTI SPA1800CL
Length
1800
Width
13 mm
Reference length ld
1800 mm
Inside length
1754 mm