conti_spa1782cl
conti_spa1782cl_2
conti_spa1782cl
conti_spa1782cl_2
CONTI SPA1782CL powerspan v-belt 1782 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1782
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1782 mm
  • Inside length: 1736 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671262
  • Supplier number: CONTI SPA1782CL
Length
1782
Width
13 mm
Reference length ld
1782 mm
Inside length
1736 mm