conti_spa1782cl
conti_spa1782cl_2
conti_spa1782cl
conti_spa1782cl_2
CONTI SPA1782CL powerspan v-riem 1782 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1782
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1782 mm
  • Binnenlengte Li: 1736 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671262
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1782CL
Lengte
1782
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1782 mm
Binnenlengte li
1736 mm