conti_spa1582cl
conti_spa1582cl_2
conti_spa1582cl
conti_spa1582cl_2
CONTI SPA1582CL powerspan v-belt 1582 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1582
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1582 mm
  • Inside length: 1536 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654944
  • Supplier number: CONTI SPA1582CL
Length
1582
Width
13 mm
Reference length ld
1582 mm
Inside length
1536 mm