conti_spa1582cl
conti_spa1582cl_2
conti_spa1582cl
conti_spa1582cl_2
CONTI SPA1582CL powerspan v-riem 1582 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1582
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1582 mm
  • Binnenlengte Li: 1536 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654944
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1582CL
Lengte
1582
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1582 mm
Binnenlengte li
1536 mm