conti_spa1482cl
conti_spa1482cl_2
conti_spa1482cl
conti_spa1482cl_2
CONTI SPA1482CL powerspan v-belt 1482 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1482
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1482 mm
  • Inside length: 1436 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654609
  • Supplier number: CONTI SPA1482CL
Length
1482
Width
13 mm
Reference length ld
1482 mm
Inside length
1436 mm