conti_spa1457cl
conti_spa1457cl_2
conti_spa1457cl
conti_spa1457cl_2
CONTI SPA1457CL powerspan v-belt 1457 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1457
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1457 mm
  • Inside length: 1411 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654906
  • Supplier number: CONTI SPA1457CL
Length
1457
Width
13 mm
Reference length ld
1457 mm
Inside length
1411 mm