conti_spa1457cl
conti_spa1457cl_2
conti_spa1457cl
conti_spa1457cl_2
CONTI SPA1457CL powerspan v-riem 1457 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1457
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1457 mm
  • Binnenlengte Li: 1411 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654906
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1457CL
Lengte
1457
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1457 mm
Binnenlengte li
1411 mm