conti_spa1400cl
conti_spa1400cl_2
conti_spa1400cl
conti_spa1400cl_2
CONTI SPA1400CL powerspan v-belt 1400 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1400
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1400 mm
  • Inside length: 1354 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654883
  • Supplier number: CONTI SPA1400CL
Length
1400
Width
13 mm
Reference length ld
1400 mm
Inside length
1354 mm