conti_spa1332cl
conti_spa1332cl_2
conti_spa1332cl
conti_spa1332cl_2
CONTI SPA1332CL powerspan v-belt 1332 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1332
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1332 mm
  • Inside length: 1286 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654852
  • Supplier number: CONTI SPA1332CL
Length
1332
Width
13 mm
Reference length ld
1332 mm
Inside length
1286 mm