conti_spa1332cl
conti_spa1332cl_2
conti_spa1332cl
conti_spa1332cl_2
CONTI SPA1332CL powerspan v-riem 1332 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1332
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1332 mm
  • Binnenlengte Li: 1286 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654852
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1332CL
Lengte
1332
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1332 mm
Binnenlengte li
1286 mm