conti_spa1320cl
conti_spa1320cl_2
conti_spa1320cl
conti_spa1320cl_2
CONTI SPA1320CL powerspan v-belt 1320 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1320
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1320 mm
  • Inside length: 1274 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654845
  • Supplier number: CONTI SPA1320CL
Length
1320
Width
13 mm
Reference length ld
1320 mm
Inside length
1274 mm