conti_spa1257cl
conti_spa1257cl_2
conti_spa1257cl
conti_spa1257cl_2
CONTI SPA1257CL powerspan v-belt 1257 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1257
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1257 mm
  • Inside length: 1211 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654814
  • Supplier number: CONTI SPA1257CL
Length
1257
Width
13 mm
Reference length ld
1257 mm
Inside length
1211 mm